• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Meghan dhe Harry publikojnë urimin e tyre për Vitin e Ri, fansat befasohen nga pamja e Archie-t

Duka dhe dukesha e Sussex kanë uruar ditën e sotme Vitin e Ri për të gjithë ndjekësit e tyre. Meghan Markle dhe Princ Harry kanë publikuar në llogarinë e tyre në ‘Tëitter’ kartolinën e familjes së tyre, duke i uruar festat e fundvitit për të gjithë.

Në foton e publikuar shfaqet Archie përpara kamerës, ndërsa pas tij dyshja mbretërore pranë pemës se Vitit të Ri.

Ashtu si çdo herë tjetër, fansat e pallatit mbretëror nuk kanë hezituar të tregojnë dashurinë dhe mbështetjen e tyre për Princ Harry-n dhe Meghan Markle./revistawho.com