• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Meghan dhe Harry kërkojnë privatësi, largohen për të festuar vetëm me djalin dhe mamanë e dukeshës

Duka dhe dukesha e Sussex vendosën ta festonin ditën e falënderimeve ashtu sic e kishin planifikuar muaj më parë, në Amerikë. Meghan Markle dhe Princ Harry udhëtuan drejt New York-ut së bashku me vogëlushin e tyre, Archie, për të cilin po kujdesej edhe mamaja e 38-vjeçares, Doria Ragland.

Disa burime ekskluzive kanë treguar për ‘Harpersbazaar’ se dyshja mbretërore kanë preferuar të kenë një udhëtim sa më privat në këtë ditë e cila festohet nga të gjithë amerikanët. Pas këtij momenti të gjithë ndjekësit e pallatit mbretëror janë në pritje për të zbuluar se ku do t’i kalojnë krishtlindjet Meghan dhe Harry./revistawho.com