• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Megan Fox deklaron: Vuaj nga dysmorphia. Përkthimi: Nuk i pëlqen vetja

Meghan Fox doli në kopertinën e GQ bashkë me partnerin e saj Machine Gun Kelly dhe i habiti të gjithë me një prej deklaratave për veten.
“Vuaj nga dysmorphia. Kam shumë pasiguri. Ne e shohim dikë dhe mendojmë, sa i bukur është kushedi sa të lehtë e ka jetën. Epo ja që ata persona nuk ndihen kështu për veten e tyre”, u shpreh Meghan në intervistën për prestigjiozen.

megan-fox-machine-gun-kelly022_megan-fox-machine-gun-kelly022_

Dysmorphia është një problem shëndetësor mendor që identifikon personat që shqetësohen shumë për pamjen e tyre të jashtme dhe i kushtojnë shumë kohë vetes duke u fiksuar me detaje që nuk ekzistojnë, ose thjesht janë të padukshme për të tjerët./revistawho.com