• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Instant Articles, Lajme

Media i ndau, por Donaldi dhe Beatrix kanë nisur diskutimet për fëmijë

Kur të gjithë menduan se lidhja mes Donaldit dhe Beatrix mori fund, çifti ka nisur të planifikojë fëmijët.

Por pas disa puthjesh dhe një nate romantike ku të dy shijuan një film në suitë gjërat janë stabilizuar.

Kur çifti doli, banorët nisën ngacmimet, dhe me të qeshur i ngacmuan për fëmijë, mbase djalë

Por Beatrix siç duket do një vajzë dhe kaq u desh të nisë diskutimi për të bërë djalë apo vajzë.

Donaldi u shpreh: “Kam  një katalog unë aty si bëhet vajza. Ke dhe një si bëhet çuni, çuni është më i thjeshtë, me dy fjali. Kurse goca do i çik punë”.

Kaq u desh që ngacmimet të shtohen më shumë./revistawho.com