• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me veshjen njësoj si Beyonce, Adele shfaq hapur mbështetjen ndaj këngëtares për këtë kauzë të rëndësishme

Adele ka gjetur formën më origjinale për të falenderuar kolegen e saj, Beyonce për projektet e fundit muzikore që ajo ka sjellë.

“Faleminderit mbretëreshë që na bën të ndiejmë gjithmonë kaq dashuri pas artit tënd”, ka shkruar Adele në postimin e fundit në rrjetet sociale ku ka veshur një prej stilimeve të Beyonce në videoklip duke përkrahur kështu dhe tematikën me të cilën ajo ka ardhur, ‘Black is King’.

Kujtojmë se fansat e Beyonce në mbarë botën kanë treguar entuziasmin e tyre të madh për projektet e fundit që ylli botëror ka sjellë, duke theksuar se ajo gjithmonë ka arritur të dallojë./revistawho.com