• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Me veshje sportive dhe pa tualet, këngëtarja e njohur pothuajse nuk njihet

Katy Perry është një nga ato VIP-a e cila shfaqet rrallëherë pa tualet dhe me veshje sportive. Megjithatë, së fundmi ajo është fotografuar pas palestre, e djerësitur, me një palë syze të zeza dhe pa tualet. Duke marrë parasysh deklaratën e saj në ‘Allure’ përpara disa kohësh, mund të themi se kjo është një risi për të. Ajo u shpreh se nuk flinte asnjëherë me tualetin vënë, por nëse do të kishte miq në shtëpi do ta bënte, pasi nuk besonte në bukurinë e saj natyrale. Pavarësisht deklaratave të saj, Katy vazhdon të mbetet një nga këngëtaret më të pëlqyera të ‘Hollywood’./revistawho.com