• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me vendin e mbushur nga trëndafilat, modelja e njohur shqiptare sapo pranoi se është në një lidhje dashurie

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi duket se këtë Shën Valentin e ka festuar pranë të dashurit të saj të zemrës. Vetë bukuroshja ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ disa foto të një ambienti të mbushur nga petale, trëndafila dhe dhurata.

Këtë postim Berberi e ka shoqëruar me një emoji zemre, duke treguar se ndihet e dashuruar, ndërsa në të nuk kanë munguar komentet nga miqtë të cilët i kanë uruar Shën Valentinin.

Kujtojmë se deri më tani Xhesika nuk ka treguar asnjë detaj tjetër rreth jetës së saj private. Prej kohësh ajo është zhvendosur në Amerikë, aty ku dhe po vazhdon karrierën si modele./revistawho.com

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on