• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Me vëllain”, Aurela Gaçe ndan foton më të ëmbël nga dasma e saj 6 vite më parë

Këngëtarja e dashur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe, është kthyer pas në kohë ditën e sotme duke ndarë një foto nga dasma e saj 6 vite më parë. Ajo ka publikuar një foto krah vëllait, pamjen e të cilit nuk e kishte treguar deri më tani.

“Me vëllain. 20 shtator 2013, ditën e dasmës sime”, ka shkruar Gaçe krah fotos ku shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe e qeshur. Me siguri këto momente i sjellin Aurelës pas shumë kujtime të bukura nga dita kur kurorëzoi dashurinë me partnerin e saj, Skerdin.

Kujtojmë se sot këngëtarja e njohur është nënë e dy vajzave, Grace dhe Abigail, të cilat duket se kanë trashëguar shumë talente nga mami i tyre./revistawho.com

View this post on Instagram

Me vëllain ❤ #20shtator2013#ditenedasmestime☺️

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on