• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi, Instant Articles, Lajme

Më thuaj cila shenjë je, të të them a është i duhuri për ty

E kundërta tërheq, por deri në një pikë të caktuar dhe vlen për fillimin e marrëdhënies pasi më vonë kthehet në problem. Fundja ata që duam më shumë janë më të afërt me ne në tip. Në çdo marrëdhënie ka disa parime themelore: vlera, respekt dhe prioritet.

Tek marrëdhëniet romantike, diçka e tregon edhe horoskopi, përshembull personi që duhet të kesh në krah lidhet shumë me shenjën e zodiakut që të përfaqëson.

Më tej do ua listojmë secilën:

Dashi

Juve ju pëlqen konkurrenca dhe sfida. Ndaj ju duhet dikush që di t’ju sfidojë mirë.

Demi

Ju të demit doni dikë që e do ushqimin po aq sa ju.

Binjak

Ju doni vëmendje, ndaj vetëm dikush që është gati t’ua japë atë mund të fitojë zemrën tuaj. Ah, dhe duhet të jetë i guximshëm që ta pranojë hapur pëlqimin.

Gaforret

Kjo shenjë është shumë emotive, ndaj ju duhet një person që nuk do përfitojë nga kjo karakteristikë e juaja. Ai duhet të dijë të kuptojë emocionet e tua dhe të mbajë zjarrin ndezur.

Luani

Ju doni dikë që do bënte gjithçka dhe do hiqte dorë nga shumë gjëra për ju.

Virgjëreshat

Ju jeni racional, ndaj doni dikë që të jetë po aq i llogjikshëm dhe të mos udhëhiqet nga emocionet njësoj si ju.

Peshoret

Doni vëmendjen, ndaj vetëm dikush që ju mban në qendër të vëmendjes do bënte për ju.

Akrepi

Ju e doni punën dhe vetëm një maniak pune si ju mund t’ju bëjë të dashuroheni.

Shigjetari

Doni aventurat, ndaj ju duhet një shpirt i lirë si ju që t’i shijoni njësoj.

Bricjapi

Ju pëlqen meditimi dhe të qenurit vetëm, ndaj vetëm dikush që e kupton këtë mund t’ju bëjë të dashuroheni.

Ujori

Doni dikë që ka të njëjta ideale si ju, politike dhe shoqërore.

Peshqit

Ju doni dikë që i intereson arti në çdo formë./revistawho.com