• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Më thuaj çfarë dhëmbësh ke të të them kush je. Zbuloni cilat janë vajzat e ekranit që mahnisin me buzëqeshjen e tyre

Dhëmbët e bukur dhe të rregullt thonë se janë gjysma e bukurisë së një portreti. Kur dikush është personazh publik, dhëmbët e bukur dhe pa difekte janë një domosdoshmëri sa herë shfaqet përpara kameras.

Kohët e fundit, në ekranin e vogël shohim dhembë të rregullt në perfeksion e me një bardhësi gati gati “verbuese”,  për të patur një buzëqeshje të bukur e për të arritur këndshëm tek shikuesi. Shumë vajza, qofshin ato këngëtare, prezantuese, moderatore apo modele duket se i kanë kushtuar vëmendje maksimale buzëqeshjes së tyre dhe veçanërisht bardhësisë së dhëmbëve.

Shumë prej tyre, përfshi modelen Adrola Dushi, këngëtaren Greta Koçi, juristen Irena Kita, motrat Luana dhe Marina Vjollca,  për të pasur dhembë të fortë e të bukur si diamanti, kanë zgjedhur  spitalin më të madh dentar në Shqipëri “Diamond Dental”.

Më poshtë po ju sjellim një listë me portretet e vajzave të ekranit të cilat kanë vendosur mos të bëjnë asnjë kompromis për të patur buzëqeshje të bukur e të kuruar siç rrallë mund të shihni në përditshmërinë tuaj./revistawho.com

Greta Koçi

Valbona Selimllari

Jonida Maliqi

Albërie Hadërgjonaj

Irena Kita

Luana Vjollca

Marina Vjollca

Eni Koçi

Alketa Vejsiu

Adrola Dushi