• youuinsttaaffccbb
TEST
Modë

Me shpatulla të zbuluara, kjo është veshja më e preferuar e kësaj vere

Aromë joshëse dhe” vintage”. Vera e vitit 2017 rikonfirmoi tendencën e quajtur “off-shoulder”, me shpatulla të zbuluara. Sensualitet, nota romanticizmi në një linjë me stilin e Brigitte Bardot që u lançua në vitet 60. Nuk ka rëndësi  të jetë, fustan apo bluzë, ngjyra apo dizenjo, ato mund të jenë më viza, lule, të gjatë, të shkurtër,vetëm duhet të jenë më shpatulla të zbuluara. Shikoni sugjerimet tona për të zgjedhur të preferuarin tuaj./ revistawho.com