• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me shokun e saj më të mirë, Bora Zemani i dedikon këto fjalë të atit për ditëlindje

Bora Zemani ka festuar sot ditëlindjen e një prej njerëzve më të dashur të saj, babait.

Moderatorja ka ndarë një foto me shokun e saj më të mirë, duke i dedikuar fjalët më të veçanta.

“Shumë urime për babushin tim! Edhe 100 vite edhe më të bukura o Çeço, të duam shumë fare”, ka shkruar Bora krah postimit ku shfaqet e veshur sportive me babin e saj.

Moderatorja ka treguar në postime të ndryshme marrëdhënien e ngushtë me të atin e saj dhe se si disa kohë më parë vendosi të bëjë tatuazh gradat e tij si kolonel./revistawho.com