• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Më seksi se kurrë Lola Luma relaksohet në plazhet e Kankun

Destinacioni i radhës të pushimeve të modeles shkodrane Lola Luma duket se janë plazhet e Kankunit. Pasi shijoi për disa ditë bregdetin shqiptar Luma vendosi të relaksohet edhe në plazhet “trendy” të Kankun. Modelja dhe aktorja seksi  vazhdon me suksesin e saj duke sfiluar  për linja të njohura në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

l1

 

l2

 

l3

Leave a Reply