• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me ritme shumë të shpejta pune, Tayna po mendon se çfarë do sjellë në vitin 2022

Tayna është një nga reperet më të komentuara në vend. Ajo ka ditur si ta tërheqë gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj falë postimeve mjaft provokuese, ndërsa së fundmi ka zbuluar dhe projektet e ardhshme në muzikë.

“I kam 12 këngë pa i publikuar akoma. Jam duke menduar çfarë do bëj në vitin 2022. Në hall jam. A keni ndonjë ide?”, ka shkruar reperja krah postimit ku ka etiketuar edhe menaxherin dhe kolegët e saj.

Mesa duket kjo periudhë karantinimi e ka ndihmuar Taynën të jetë më produktive dhe të sjellë të tjera projekte muzikore. Nuk dihet se në cilin moment do i publikojë të gjitha këto këngë artistja, por me siguri fansat janë duke pritur me padurim se çfarë Tayna ka rezervuar për ta./revistawho.com