• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me re dhe pa diell, ja si do të jenë temperaturat ditën e sotme

Java ka nisur me një mot të kthjellët dhe e tillë do të jetë edhe dita e sotme. Temperaturat do të ndryshojnë nga 12 deri në 23 gradë celcius. Dielli do të jetë i kursyer, ndërsa moti do të jetë i qëndrueshëm përgjatë gjithë ditës. Dita e mërkurë pritet të sjellë rreshje shiu, të fundit këto për këtë vit. Pranë fundjavës temperaturat do të rriten ndjeshëm dhe do të shkojnë deri në 28 gradë celcius./revistawho.com