• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me re dhe diell, si ndryshon moti këtë javë

Java e parë e majit do të nisë me temperatura mesatare. Dita e sotme do të ketë vranësira, ndërsa temperaturat do të luahten nga 11 deri në 23 gradë celcius.
Dita e martë pritet të ketë më shumë rreze dielli, ndërsa nga mesi i javës do të sjellë edhe rreshje shiu. Dita e premte dhe e shtunë do të ketë temperatura që arrijnë deri në 26 gradë celcius./revistawho.com