• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me rastin e ditëlindjes, Ylli Limani prezanton nënën dhe i bën dedikimin special

Dita e sotme ka qenë mjaft e veçantë për artistin e njohur, Ylli Limani. Nëna e tij feston ditëlindjen dhe këngëtari nuk ka hezituar të publikojë foton e saj dhe t’i bëjë dedikimin special. “Urime ditëlindja dashnia jem”, shkruan Ylli, i cili me siguri e ka nënën si shoqe pasi ajo duket edhe mjaft e re në foto. Kujtojmë se këngëtari aktualisht po punon për projektet e reja. Së shpejti publikohet bashkëpunimi i tij më Lumi B dhe më pas një këngë single që quhet “Buzët e kuqe”.