• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Me rastin e ditëlindjes së Lorit, njohëm motrën e vogël Redia (që ngjan me të si pika uji)

Sot Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe urimet nuk mund të mungonin nga njerëzit më të afërt që ka. Trashëgimtarja e ‘Top Media’, ka shpërndarë një tufë urimesh në faqen e saj në ‘Instagram’, ndër ta edhe urimin e motrës së saj Redia, që nuk shfaqet, nuk poston dhe ka ruajtur një profil të ulët krahasuar me motrat e tjera. “Gëzuar ditëlindjen motra ime që aktualisht është 2+ gmt para meje”, ka shkruar Redia.

Në foton krah Lorit, vihet re që motrat Hoxha ngjajnë si dy pika uji. Redia është motra më e vogël e familjes që kishim kohë pa e parë nëpër rrjet./revistawho.com