• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Me pushime por nuk i rrezikon muskujt e saj, Anjeza Maja gjen mënyrën për të qenë në formë

Ajo është një ndër peronazhet që kujdeset vazhdimisht për fizikun e saj, duke u stërvitur intesivisht dhe duke pasur një stil të shëndetshëm të të ushqyerit. Prezantuesja Anjeza Maja poston vazhdimisht në rrjetet sociale foto dhe video nga koha që ajo kalon në palestër apo duke vrapuar nga liqeni.

Prej disa ditësh Anjeza ka filluar pushimet dhe është vendosur në Amerikë, ku duket se i mungon palestra dhe puna e vazhdueshme në të. Maja ka vendosur të mos i rrezikojë muskujt e saj dhe ka gjetur një mënyrë sesi të qëndrojë në formë edhe pse me pushime.

Ajo ka postuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto ku shihet se ka harxhuar disa kalori në një palestër atje. Në fund të fundit vera s’ka mbaruar akoma, të qenurit në formë të mirë fizike është prioritet i të gjithëve në këtë periudhë.\revistawho.com