• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me një video në ‘Instagram’, Capital T zbulon pamjen e plotë të vajzës që e shoqëroi në Paris

Pak ditë më parë, Capital T publikoi një foto ku shfaqej së bashku me një vajzë të përqafuar në kryeqytetin e dashurisë, Parisin. Ndonëse spekulimet ishin nga më të ndryshmet lidhur dhe me jetën private të këngëtarit, ai ka vendosur sot të tregojë me anë të një postimi në ‘Instagram’ se cila është vajza që e ka shoqëruar në Francë.

“Je t’aime, nesër ora 14:02”, ka shkruar Capital krah videos ku zbulohet dhe pamja e plotë e vajzës e cila do të jetë pjesë e projektit më të fundit muzikor të tij. Njëjtë si artistët e tjerë të ‘showbiz-it’ shqiptar, edhe Capital ka vendosur të sjellë një këngë të ndjerë në ditën e të dashuruarve./revistawho.com

View this post on Instagram

“JE T’AIME” 🥀 Nesër – 14:02

A post shared by Capital T (@truekapo) on