• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me një tjetër ndryshim, Jonida Maliqi zbulon tatuazhin e fundit në krahun e saj

Këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Jonida Maliqi ka vendosur të bëjë një tatuazh të ri në krahun e saj. Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ një video ku ka zbuluar dhe fjalët e tij: “Hate, love”. Siç duket edhe nga pamjet në ‘Instastory’ krahu i artistes është i mbushur i gjithi me tatuazhe, të cilat ajo i ka bërë në periudha kohore të ndryshme.

Kujtojmë se javët e fundit Maliqi ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë video te ndryshme me muzikë, duke u argëtuar pranë prindërve dhe djalit të saj të vogël, Dan./revistawho.com