• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Me një pamje fantastike që do ta keni zili, kështu nis dita për Marina Vjollcën

Marina dhe Luana Vjollca kanë vendosur të kalojnë disa ditë larg rutinës dhe zhurmës së kryeqytetit.

Nga fotot dhe videot që vajzat kanë shpërndarë në rrjetet sociale duket se ato kanë zgjedhur bardhësinë e bores në Zvicër për të kaluar disa momente qetësie.

Fotot tregojnë se Marina e ka nisur ditën e sotme për mrekulli me një pamje perfekte, një ndërtesë e mbuluar me borë dhe qielli me ngjyrat fantastike.