• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me një album të ri muzikor, Dafina Zeqiri zbulon një prej këngëve të tij

Dafina Zeqiri ka treguar në foto të ndryshme se këtë periudhë e ka shfrytëzuar për të punuar në studio. Ndonëse nuk ka kaluar shumë javë nga projekti i saj më i fundit muzikor, këngëtarja ka zbuluar me anë të një videoje një pjesë të saj.

Ashtu siç kuptohet fabula e këngës lidhet me një histori dashurie që ka mbaruar, ndonëse ka një muzikë me ritëm.

Në ‘bio-n’ e saj të ‘Instagram-it’, artistja ka zbuluar dhe se albumi i saj më i fundit do të quhet “Dafinë moj”. Nuk dihet ende se kur do do t’i prezantojë këngëtarja të gjitha projektet e realizuara, megjithatë fansat janë në pritje dhe këtë e kanë treguar komentet në ‘Instagram’./revistawho.com

View this post on Instagram

Loading…..

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on