• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me një adresë të re në ‘Tiktok’ dhe pamjen ndryshe, Luana Vjollca tregon se si po e kalon karantinimin

Përveç llogarisë së re në ‘Tiktok’, Luana Vjollca vendosi dhe të ndryshojë ‘look’ gjatë kësaj periudhe.

Moderatorja zbuloi me anë të disa postimeve në ‘Instagram’ se ka prerë baluke.
Fansat janë surprizuar jo pak nga ky ndryshim, megjithatë kanë lënë menjëherë një sërë komentesh në llogarinë e Luanës, duke e komplimentuar për pamjen mjaft tërheqëse.
Moderatorja ka treguar me disa postime të ndryshme se gjatë këtyre ditëve i ka munguar shumë publiku, koncertet dhe spektaklet të cilat ajo ka drejtuar.
Kujtojmë se në muajt në vijim pritej që Luana të niste programin ‘Take me out Albania’, megjithatë nuk dihet ende nëse moderatorja do të mund ta sjellë gjithçka këtë sezon televiziv./revistawho.com

View this post on Instagram

Hm.. how about my video on #TikTok ? 😋

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on