• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Më në fund pranverë, ja sa do të ngrihen temperaturat

Shqipëria përgjatë këtyre ditëve parashikohet të ndikohet nga kushte relativisht të qëndrueshme atmosferike, ku do të mbajë mot më i ngrohtë me kthjellime dhe diell.

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i kthjellët e me diell gjatë paradites, ndërsa pasdite pjesërisht me re. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 6 deri në 16 °C.

Mot pothuajse i kthjellët do të mbajë përgjatë ditës së diel. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 9 deri në 17 °C./Motilokal.com