• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me ndryshimin në ‘look’, Dhurata Dora paralajmëron projektin e ri

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka paralajmëruar projektin e saj më të ri. Por përveç kësaj, vëmendjen e ka marrë ‘look-u’ i saj. Dhurata ka vendosur të bëjë ndryshime dhe të shfaqet me një pamje të re. Ajo ka publikuar foto ku shfaqet me flokë të gjata, në nuancat e të kuqes.

Nuk dihet nëse kjo është një paruke sa për xhirimet e klipit, megjithatë duhet theksuar që i shkon shumë.

View this post on Instagram

…Jo be lali 🎵

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on