• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Më mirë vonë se kurrë, Gigi Hadid publikon fotot e shtatzënisë

Kur vajzat bëhen nëna kemi vënë re se kanë një mall të madh për kohën kur e përjetonin shtatzëninë. Ndër to është edhe Gigi Hadid që e ka publikuar foto nga shtatzënia së fundmi.

Gjatë kohës kur ishte në pritje të bebit, modelja as nuk dëshironte të ndante përjetimet e saj me ndjekësit, ndërsa tani që është në një tjetër fazë, po publikon imazhe të veçanta me barkun e rrumbullakosur.

Fanast e pyetën dhe Gigi tregoi si ka arreduar edhe dhomën e vajzës së saj.

Nëse kishit menduar se nuk do i shikonit kurrë këto momente speciale, e keni pasur gabim. Gigi thjesht ka pritur momentin e përshtatshëm./revistawho.com