• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me ‘look-un’ veror, Jonida Maliqi është gati për plazh dhe i ‘fton’ të gjithë

Këto ditë i kanë kthyer të gjithë njerëzit pas në kohë. Personazhe të ndryshëm të ‘showbiz-it’ kanë publikuar foto të ndryshme të mëparshme, duke qenë se aktualisht janë vetizoluar pranë më të dashurve të tyre.

Së fundmi ka qenë këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi, e cila ka ndarë në llogarinë e saj një foto nga vera.

“Unë po bëhem gati për plazh, kush do vijë?”, ka shkruar Maliqi krah postimit ku shfaqet e veshur me të bardha dhe me syzet e diellit.

Njëjtë si gjithë njerëzit e tjerë, edhe Jonidën e ka marrë malli për temperaturat e larta të muajve të nxehtë të verës. Këto ditë personazhet e njohur kanë treguar të gjithë dëshirën e madhe për të shijuar sërish pushimet dhe detin pranë miqve të tyre./revistawho.com

View this post on Instagram

Une po behem gati per plazh,kush do vije?🙃😅

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on