• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me këtë shprehje në foton provokuese, Kylie i bëri të gjithë të mendojnë se është bashkuar me Travis

Miliarderja e njohur, Kylie Jenner ka publikuar disa poza jo pak provokuese në llogarinë e saj në ‘Instagram’. 22-vjeçarja ka ndarë me fansat disa foto ku shfaqet me bikini dhe bien ne sy format e saj mjaft tërheqëse.

“Çfarë është bërë për mua do ta gjejë gjithmonë rrugën”, ka shkruar Jenner krah postimit më të fundit në rrjetet sociale. Fansat kanë spekuluar menjëherë se ky shkrim lidhet me raportin e tanishëm që Kylie gëzon me babain e vajzës së saj, Travis Scott.

Dyshja janë parë shpesh kohët e fundit në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndaj nuk do të ishte habi që shumë shpejt të pranonin se janë rikthyer bashkë./revistawho.com

View this post on Instagram

what’s meant for me will always be 🤎

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on