• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me këtë pamje, Samanta Karavella zbulon një nga skenat e klipit të saj të radhës

Edhe këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Samanta Karavella ka lajmëruar me postimin e fundit projektin muzikor të radhës.

E veshur me një veshje në ngjyrë gri dhe ‘look-un’ e kuruar deri në detaje, Samanta ka treguar një nga skenat e xhirimeve.
“N.K.N duke u përgatitur”, ka shkruara Karavella krah postimit të fundit. Samanta nuk ka zbuluar nëse ky projekt do të jetë bashkëpunim apo dhe datën e publikimit të tij, duke ngjallur shumë kureshtje tek ndjekësit.
Me siguri edhe kjo këngë, njëjtë si të gjitha projektet e prezantuara deri më tani, do të jetë për muajt e nxehtë të verës që sapo kanë filluar./revistawho.com

View this post on Instagram

N.K.N Loading…

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on