• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me këtë pamje nga dhoma e hotelit, Mozzik e tregon hapur qytetin e tij të preferuar

Me postimin e fundit në ‘Instagram’, reperi i njohur kosovar, Mozzik ka treguar se ndodhet në qytetin e tij të preferuar.

“Qyteti im i preferuar, Tirana”, ka shkruar Mozzik krah fotos ku duket qartë dhe pamja e kryeqytetit.

Nuk dihet ende arsyeja që e ka sjellë Mozzik në Tiranë, megjithatë ai ka treguar se ka udhëtuar shpeshherë këto kohë.

Kujtojmë se emri i Mozzik ka qenë në krye të mediave rozë për shkak të lidhjes me Loredanës dhe momenteve të ndryshme që janë fotografuar bashkë./revistawho.com