• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Me kë nga vajzat e ekranit do të martohej Dren Abazi

Këngëtari Dren Abazi njihet për hitet dhe vokalin e tij të veçantë. I pëlqyer nga publiku dhe veçanërisht nga vajzat, ai ngjall gjithmonë kurreshtje për jetën e tij personale. Dreni ka qenë pjesë e emisionit “Shiko kush Luan” në “Top Channel” dhe në një nga lojërat e zhvilluara duhej të zgjidhte se me kë nga vajzat e ekranit do të martohej. Midis fotografive të shumë personazheve femra, Abazi zgjodhi gazetaren sportive, Ilda Bejleri. Këtë vit këngëtari ka patur 10-vjetorin e karrierës së tij, dhe me këtë rast, në dhjetor mbajti dy koncerte recitale në Tiranë. / revistawho.com