• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me Jonin në krahë, Arbana Osmani i dedikon këto fjalë të voglit të saj

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka treguar me anë të postimeve të ndryshme në rrjetet sociale se si i ka kaluar këto ditë gjatë qëndrimit të gjatë në shtëpi. Shumicën e kohës, Arbana e ka kaluar pranë të voglit të saj, Joni, i cili duket se rritet dita ditës.

Së fundmi moderatorja ka ndarë një foto me djalin në krah, duke i dedikuar atij këto fjalë: “Drita ime, gëzimi im, bekimi im”.
Në këtë postim nuk kanë munguar reagimet e ndryshme nga ndjekësit e Osmanit, por dhe miqtë e saj të cilët kanë lënë një sërë komentesh plot dashuri./revistawho.com

View this post on Instagram

My ray of light, my joy, my blessing.

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on