• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me foton më të ëmbël pranë detit, Alfio Rrotani zbulon barkun e rrumbullakosur të Fatmës

Mbrëmjen e kaluar moderatorja e njohur, Fatma Methasani dhe partneri i saj, Alfio Rrotani zbuluan për të gjithë fansat se ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë. Pas këtij momenti të shumtë ishin personazhet e ‘showbiz-it’ të cilët e uruan publikisht dyshen. Ndërsa sot shefi i kuzhinës ka zgjedhur që me një foto pranë detit të zbulojë barkun e rrumbullakosur të Fatmës, të cilin shfaqet duke e puthur. Krah saj Rrotani ka bashkangjitur dhe 3 figura zemrash duke treguar kështu dashurinë e madhe për këtë moment special në jetën e tyre.

Njëjtë edhe si dje, ky postim ka hasur reagime të shumta pozitive nga ndjekësit, të cilët vazhdojnë ta urojnë çiftin për fëmijën që pritet të vijë në jetë shumë shpejt./revistawho.com

View this post on Instagram

❤❣❤

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on