• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me fjalët prekëse, Sokol Balla i uron ditëlindjen vogëlushes së tij

Me fjalët prekëse, Sokol Balla i uron ditëlindjen vogëlushes së tij

Vajza e gazetarit të njohur, Sokol Balla feston sot ditën e saj të lindjes. Në këtë moment të veçantë, gazetari ka zgjedhur të shkruajë disa fjalë prekëse për t’i uruar vogëlushes së tij ditëlindjen. “Nuk mund të them që do jem aty për ty gjithë jetën tënde, por të premtoj që do jem pranë teje për gjithë jetën tënde. Babi të do princeshë. Uroj të kesh një jetë plot me lumturi dhe shkëlqim. Gëzuar ditëlindjen Belen”, shkruan ai në foton ku shfaqet me vogëlushen. Vlen të përmendet se Belen tashmë është bërë një zonjushë mjaft e bukur dhe në foto mund të dallosh lehtë edhe ngjashmërinë që ka ajo me babain e saj.