• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Me ëngjëjt e tyre në krahë, vajzat e ekranit që ndanë me ne momentet magjike nga materniteti

Nga Rudina Laka\ Ajo është pa dyshim dita më e bukur në jetën e çdo vajze e cila merr statusin nënë. Të sjellësh në jetë një fëmijë, është një moment që çdokush përpiqet ta dokumentojë, për ta kujtuar vite e breza më pas.

Por kur nëna është personazh publik këto momente i ndan me qindra e mijëra fansa të saj. Disa zgjedhin ta mbajnë tërësisht personale këtë moment magjik, ndërsa shumë të tjerë zgjedhin t’i ndajnë emocionet e para me ëngjëjt e tyre në rrjetet sociale, të cilat tashmë janë mënyra më e thjeshtë e komunikimit.

Shumë nga vajzat e ekranit shqiptar kanë publikuar foto nga materniteti duke përcjellë emocionet e para kur janë bërë nëna dhe kanë mbajtur në krahë për herë të parë të vegjëlit e tyre.

Më poshtë po ju sjellim disa foto nga këto momente magjike, të cilat me siguri do ju bëjnë të ndiheni edhe më shumë të lidhur me jetën.\revistawho.com

Jonida Shehu

Aurela Gaçe

Amarda Toska

Leonora Poloska

Zana Krasniqi

Eneda Tarifa

Emina Çunmulaj

Tuna Sejdiu

Fjolla Morina

Argjentina Ramosaj

Nora Istrefi