• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Më e vogël dhe me uniformën e gjimnazit, askush nuk e kishte parë Taynën si në këtë video

Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se e ka ëndërruar suksesin që ka sot dhe ka publikuar video të ndryshme duke repuar.

Së fundmi në ‘Instagram’ ka qarkulluar një video ku shfaqet Tayna në moshë më të vogël, e veshur me uniformën e gjimnazit dhe duke kënduar.
Në këto pamje reperja duket më e ëmbël me flokët biondë.
Deri më tani, Tayna ka ndryshuar shpesheherë ‘look-un’ e saj duke u shfaqur edhe më tërheqëse. Ajo ka sjellë një sërë projektesh muzikore, të cilat numërojnë tashmë miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’, të cilat janë kthyer menjëherë në hite./revistawho.com

View this post on Instagram

Tayna siç nuk e keni pare asnjehere 🙈😅

A post shared by PIKËPYETJE (@pikepyetjee) on