• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Bixhoz me dashurinë/ Shivai mëson se Vir është armiku i tij, ja ç’do ndodhë nesër

Shivai vendos të zbulojë sekretin e fabrikave Kalijani. Zvetlana do hakmerret ndaj Shivait dhe familjes Oberoi sepse në zjarrin e fabrikave vdiq babai i tyre. Ajo dhe motrat betohen për hakmarrje. Tia mendon se nuk është faji i Shivait dhe vendos t’i tregojë të vërtetën. Shivai i tregon gjithçka Anikës. Vir bën plan të turpërojë Shivain. Anika bën një plan për të zbuluar kush është armiku i Shivait. Shivai shet helikopterin për të marrë para për dasmën e Rudrës dhe Bavjas. Anika maskohet si një biznesmene dhe shtiren sikur do firmosin një kontratë. Vir e ndjek Anikën për të mësuar kush po e ndihmon Shivain. Vir vendos të vrasë Anikën pa e ditur që është ajo. Anika zbulon se armiku i Shivait është Vir. Shivai shpëton Anikën. Ata bisedojnë për Virin. Shivai zhgënjehet pasi mendonte që Vir ishte mik i tyre. Ai mendon pse Vir kërkon të hakmerret ndaj tij. Anika i thotë se ata janë në avantazh sepse e dinë të vërtetën./revistawho.com