• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Who Serial

Bixhoz me dashurinë/ Om sheh hallën duke kryer vetëvrasje, ja ç’do ndodhë nesër

Familjarët kërkojnë për Anikën por ajo nuk duket gjëkundi. Pinki mendon se Anika ka ikur përgjithmonë. Anika kthehet dhe thotë se ndodhej në parukeri me Gorin. Pinki i kujton Anikës që ka edhe dy ditë afat për t’u larguar. Amuk dhe Kranti vazhdojnë të ruajnë Omin dhe Gorin. Ata sillen si çift i dashuruar dhe kërcejnë së bashku. Shivai shpall martesën e Rudrës dhe Bavjas para medias. Ai ka informuar familjen që ky është plan i tij pasi Rudrën po e kërkojnë gangsterët. Bavja informon inspektorin se plani i tyre ka dështuar pasi Shivai i shpalli ata të martuar. Inspektori i thotë se ka një zgjidhje për këtë dhe i kërkon të shohë në televizor. Bavja sheh lajmin ku një polic njofton se Bavja dhe Rudra kane qenë dëshmitarë dhe madje Rudra ka ndihmuar në vrasjen e kriminelit. Edhe Rudra me Omin e shohin këtë lajm dhe Rudra i betohet Omit që nuk bëri asnjë veprim të tillë. Gori i thotë Omit se tani që ahengu mbaroi do largohet nga jeta e tij. Ajo i jep lamtmirën Omit dhe e falenderon për gjithçka. Om kujton momentet me Gorin. Ai shkon në dhomën e hallës dhe e sheh atë gati për t’u hedhur nga dritarja. Om e shpëton. Halla i thotë ta lërë të shkojë tek Ratani. Gori hap sëndukun e hallës dhe tronditet nga ajo çfarë gjen./revistawho.com