• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Bixhoz me dashurinë/ Gori qëllohet nga njeriu i Sultanit, ja ç’do ndodhë këtë javë

Om bie në koma pas rrëzimit nga shkallët. Familja Oberoi është e dëshpëruar pasi Omit nuk i japin asnjë shpresë. Zvetlana kthehet në serial dhe i jep Gorit një ilaç për të shëruar Omin. Për çudi Om kthehet në jetë pas ilaçit të Zvetlanës. Kamini mundohet të fusë në sherr Ranvirin me Priankën. Kamini djeg dorën dhe ja lë fajin Priankës. Kjo e fundit betohet se nuk e ka bërë. Gori deklaron se është shtatzënë por Om nuk e beson. Gori i tregon se gjithçka ndodhi kur ai piu lëngun dhe kaluan momente romantike. Ragni futet në telashe me të dashurin e saj dhe ai e rreh. Mamaja e Ragnit i ofron punë Anikës. Shivai dhe Anika rastisin në të njëjtin vend. Shivai vendos të blejë pallatin ku jeton Anika. Rudra e gjen Bavjan në një thes. Ajo ja fsheh të vërtetën çfarë i ndodhi. Shivai rrihet nga disa banditët. Ragni mundohet të afrohet me Shivain por ky i fundit është shumë i nervozuar pas largimit të Anikës. Njeriu i Sultanit qëllon me armë drejt Bavjas por plumbi kap Gorin./revistawho.com