• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Bixhoz me dashurinë/ Gori dorëzon veten tek Kali Takur, ja ç’do ndodhë këtë javë

Shivai arrin të marrë informacion për Anikën dhe zbulon se ka qenë një industrialist i famshëm që e ka çuar atë në jetimore. Shivai shqetësohet shumë kur mëson të shkuarën e Anikës dhe kujdeset sa më shumë për të. Ai vendos të mos zbulojë më por Pinki ka bërë një plan për ta ndarë Shivain nga Anika. Anika mëson që Shivai po interesohet për të shkuarën e saj dhe shkon ta ndalojë. Gjatë një grindjeje mes tyre ajo i djeg makinën Shivait. Anikën dhe Shivain i gjen belaja kur dy të burgosur i kërcënojnë me vdekje. Kali i përgatit një kurth Omit dhe e fut brenda një kafazi me krokodil. Rudra dhe Culbul shkojnë ta shpëtojnë. Ndërkohë në kurthin e Kalit bie edhe Xhanvi. Kali detyron Zvetlanën të martohet me Texhin. Culbul heq paruken dhe del para Kalit si Gori. Ajo i kërkon të lirojë Omin. Çulbul shpëton Omin. Kali merr Çulbulin me vete. Om shkon të shpëtojë Çulbulin./revistawho.com