• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Who Serial

Bixhoz me dashurinë/ Anika zbulon lojën e Pinkit dhe Najantarës, ja ç’do ndodhë këtë javë

Shivai shpëton Sahilin nga Najantara. Ai dhe Anika bëjnë një plan për të zbuluar kush është Najantara. Zvetlana arrestohet nga policia. Gori largohet nga shtëpia por Shivai mëson gjithçka dhe e kthen atë në shtëpinë Oberoi. Shivai i tregon të gjithëve që Omi është martuar dhe e ka mbajtur të fshehtë. Gjyshja vendos të bëjë ceremoninë e unazave për Anikën dhe Gorin. Anika miqësohet me Gorin. Najantara i kërkon Pinkit varësen e shtrenjtë dhe i premton se do e ndihmojë të nxjerrë Anikën nga shtëpia. Shivai dëgjon bisedën e tyre dhe kërkon të dijë me kë po flet Najnatara. Anika zbulon se Najantara po bashkëpunon me Pinkin. Om nuk e pranon ende Gorin dhe i kërkon të largohet nga shtëpia. Gjyshja e mban Gorin në dhomën e saj dhe nuk e lë të largohet. Pinki nuk e pëlqen as Gorin dhe i duket nuse e papërshtatshme për Omin. Anika i tregon Shivait që Pinki po bashkëpunon me Najantarën. Najantara tenton të vrasë Sahilin. Pinki e shpëton dhe pëson një incident. Anika ja thotë në sy të të gjithëve Pinkit që e di të vërtetën. Pinki bën teater. Policia arreston Najantarën./revistawho.com