• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Instant Articles, Lajme

Me bekimin e vajzave të ekranit, një fustan të gjatë duhet ta keni patjetër në dollap

Fustanet e gjatë janë trendi që nuk do vdesë kurrë dhe këtë vit po e shohim të përhapur sërish. Nga fustanet që arrijnë tek kyçi i këmbës e deri tek ata që të mbulojnë kokë e këmbë, vajzat e ekranit me në krye JLo po na frymëzojnë për të ndryshuar garderobën. Ne kemi zgjedhur vetëm disa prej tyre, por në listë mund të shtoni edhe shumë të tjera. Fustane me lule, me pika, pak të çarë ose aspak, gjithçka lejohet dhe për më tepër do ndiheni shumë rehat sepse vera ka nevojë për të tillë komoditet në ditë të nxehta.

Me fotot e mëposhtme mund të frymëzoheni dhe të zgjidhni të preferuarin tuaj…/revistawho.com