• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me apo pa Stresin? Kjo përgjigje e Keisit na heq çdo dyshim

Tashmë janë bërë disa muaj që Stresi dhe bukuroshja Keisi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Por në media gjatë gjithë kësaj kohe nuk kanë munguar thashethemet për një rikthim të mundshëm.

Së fundmi ka qenë vetë Keisi ajo që e ka sqaruar situatën njëherë e mirë. E pyetur nga një ndjekëse në Instagtam si do jetë 14 shkurti për të, Keisi u përgjigj: “Do jetë një ditë si çdo ditë tjetër, do jem në punë”.
Me këtë përgjigje ajo tregoi se është beqare dhe askush tjetër nuk ja ka vjedhur zemrën. Kjo gjë me siguri do e gëzojë shumë Stresin pasi ai ka deklaruar se po përpiqet që ata të kthehen përsëri bashkë.
Kujtojmë se reperi e uroi Keisin publikisht me rastin e ditëlindjes, duke treguar se dyshja ruajnë marrëdhënie shumë të mira.

CLOSE
CLOSE