• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Me apo pa mjekër, si ju pëlqejnë më shumë meshkujt e showbiz-it shqiptar? (FOTO)

Një pjesë e madhe e studimeve thonë se meshkujt me mjekër janë më atraktivë për femrat. Madje dhe vetë    meshkujt herë pas here e kanë pranuar se mjekra u jep një pamje më burrërore dhe fisnike. Megjithatë çdo gjë varet dhe karakterizohet nga personaliteti dhe në këtë rast mbi të gjitha nga pamja që një mashkull do të shfaqë tek të tjerët. Këto eksperimente me mjekër ose jo janë të shumta edhe në showbiz-in shqiptar. Megjithatë ne po ua lëmë juve në dorë (me mjekër apo pa mjekër) të vendosni se si duken më mirë meshkujt e njohur shqiptar. /revistawho.com

Alban Ramosaj

Alban Skënderaj

Ardian Bujupi

Dren Abazi

Eugent Bushpepa

2po2

Butrint Imeri

Blerim Destani 

Julian Deda

Elgit Doda