• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Mbretëresha Elisabeth merr masa ligjore kundrejt Meghan dhe Harry

Mbretëresha Elisabeth e ka ndarë mendjen për të mos toleruar më asnjë nga deklaratat dhe akuzat e Princ Harry dhe Meghan Markle. Sipas raportimeve të ‘The Sun’, Elisabeth është në diskutime me avokatët dhe e ka marrë vendimin që asnjë sulm tjetër i Meghan ndaj mbretërisë nuk do tolerohet, për asnjë arsye. Thuhet se një paralajmërim ligjor do i shkojë edhe shtëpisë botuese që pritet të publikojë librin e Princ Harry vitin që vjen.

Gjerat mesa duket po vështirësohen për çiftin që hoqi dorë nga të drejtat mbretërore, e pas sulmit me intervistën për Oprah, Mbretëresha, ka vendosur mos qëndrojë më në qetësi./revistawho.com