• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mbledhje pune/ Shikoni si provokon Olta Gixhari

Aktorja e njohur Olta Gixhari e cila njihet për format e saj bombastike këtë herë është shfaqur provokuese edhe në punë. Në mbledhje për provat e veprës “Opera për tre grosh” të autorit Vaclav Havel, Olta Gixhari ka marr një pozicionim paksa provokues me të pasmet e saj. Si edhe shihet në foton e siguruar nga opinion.al aktorja simpatike është duke diskutuar me regjisorin e pjesës Met Xhelili dhe aktorin Alferd Trebicka e mbështetur mbi tavolinë, ku të pasmet e saj bien edhe më në sy.

819167cd-992a-4b79-957c-d8a191455c88-550x383