• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Modë

Mbani shënim, këto trende të pranverës do ju lënë pafjalë

Këtë pranverë cantat e mëdha me rripa të shkurtër në ngjyrë bezhë apo të bardhë do të kryesojnë në cdo kombinim tuajin. Ngjyrat neutrale, ato pastel do të jenë zgjedhja e duhur për ditët plot diell të marsit.

Nga ana tjetër edhe atletet e sheshta, pantallonat apo xhinset e gjëra janë ndër veshjet që ju hyjnë më shumë në punë këtë sezon për shkak të efikasitetit dhe faktit se mund t’i përshtasni shumë kollaj me një ‘t-shirt’ lart.

Më poshtë ju sjellim disa nga trendet dhe aksesorët ‘must’ të këtij sezoni sipas ‘Cosmopolitan’:/revistawho.com