• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Maxhide e serialit “Lule të vetmuara” martohet me aktorin e njohur

Aktorja turke Deniz Ugur, e cila është shumë e njohur nga roli i Maxhides në serialin “Lule të vetmuara” ka vendosur të martohet me kolegun e saj, aktorin Erdinç Gulener. Erdinç është i njohur nga serialet “Çukur” dhe “Lugina e ujqërve”.

Mediat turke shkruajnë se Deniz dhe Erdinç kanë nisur proçedurat e martesës.

Aktorja ka dy binjakë nga martesa e mëparshme. Ajo u bë e njohur në  Shqipëri edhe me rolin e saj në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara”.