• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Maurizio Costanzo i bën deklaratë dashurie “live” Maria De Filippit…

Ata kanë vite të martuar mirëpo detaje të jetës së tyre në çift i mbajnë larg diskutimeve publike, megjithëse janë dy personazhe shumë të njohur në Itali. Ajo që ne nuk dinim, është se edhe pas 23 vitesh, Maurizio Costanzo dhe Maria De Filippi janë të lumtur që kanë njëri-tjetrin, sikurse u shpreh dhe vetë Maurizio. Në një emision mbi divorcin në “Porta a Porta”, ai bëri një deklaratë shumë romantike dashurie. “ Jam shumë i lumtur që e takova 23 vjet më parë Marian dhe jam shumë i lumtur sonte që do të kthehem në shtëpi tek ajo”, tha Costanzo.

maria-de-filippi-costanzo